Crowdsourcing - Sprinet.pl
Logowanie
Wyszukiwanie zaawansowane

Potrzebujesz pomocy ?

 

Problemy, które wydają się nas przerastać, można często rozwiązać w całkiem prosty sposób. Trzeba tylko zrobić pierwszy krok.

 

Zapraszamy do naszego działu Pomocy.

 

 

 

 

Artykuły

Crowdsourcing w cenie!

12-11-2015
W nowym numerze Puls Biznesu (nr 217, 10-11 listopada 2015, s. 12)ukazał się artykuł dotyczący rozwiązań crowdsourcingowych.

Projekt „Maskotka dla firmy Marcel”

06-06-2014
Rozpoczął się ogólnopolski konkurs crowdsourcingowy na projekt maskotki dla firmy przewozowej Marcel. Autor najlepszej propozycji otrzyma nagrodę główną w kwocie 1000 PLN oraz podwójny bilet na dowolną trasę realizowaną przez przewoźnika.

Pepitkowe puzle innowacyjną osłoną okienną

11-02-2014
W ogólnopolskim konkursie pt. „Innowacyjna osłona okienna” zwyciężyła Danuta Mika z Rybnika, autorka projektu pt. „Pepitkowe Puzzle”. Organizatorem konkursu była firma Vertex S.A. producent osłon okiennych oraz portal crowdsourcingowy sprinet.pl.

Wybrano najlepszą osłonę okienną

04-02-2014
Praca „Pepitkowe Puzzle”, autorstwa Danuty Miki zwyciężyła w konkursie „Innowacyjna osłona okienna”. Jego organizatorem był portal sprinet.pl oraz firma Vertex, producent osłon okiennych. Wręczenie nagrody głównej 2500 zł odbędzie się 10 lutego br.

Mądrość tłumu w społecznej przestrzeni Internetu.

10-10-2013
Crowdsourcing, czyli korzystanie z mądrości tłumu, wymaga opanowania nowych umiejętności i przełamania tradycyjnych procedur. Nie tylko tych w realnym życiu, ale także i w tym wirtualnym.

Crowdsourcing – literatura obowiązkowa

Odkąd crowdsourcing pojawił się w przestrzeni publicznej i na dobre w niej zagościł, zaczęły ukazywać się z coraz większą częstotliwością publikacje na temat tego zjawiska.Obecnie na rynku znajduje się wiele pozycji poruszających tego rodzaju problematykę

Crowdsourcing w służbie administracji publicznej

Zagadnienie crowdsourcingu jest zazwyczaj odbierane w dwojaki sposób. Jedni widzą w tym kolejny sposób posłużenia się tanią siłą roboczą do realizacji konkretnych celów, przy wykorzystaniu jak najmniejszych nakładów własnych, natomiast drudzy upatrują ...
Realizacja: Logito sp. z o.o.
SPRINET POLSKA Sp. z o.o.
35-111 Rzeszów
ul. Legionów 31
Projekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje – inwestujemy w Waszą przyszłość
Serwis sprinet.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies), czyli małych plików umieszczanych na komputerze użytkownika, podczas przeglądania stron www. Ciasteczka używane są do zapisywania informacji w celach reklamowych oraz funkcjonalnych. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.