Crowdsourcing - Sprinet.pl
Logowanie
Wyszukiwanie zaawansowane

Potrzebujesz pomocy ?

 

Problemy, które wydają się nas przerastać, można często rozwiązać w całkiem prosty sposób. Trzeba tylko zrobić pierwszy krok.

 

Zapraszamy do naszego działu Pomocy.

 

 

 

 

Jesteś tutaj: Strona główna CrowdsourcingArtykułyWybrano najlepszą osłonę okienną

Artykuły

Wybrano najlepszą osłonę okienną

04-02-2014

Praca „Pepitkowe Puzzle”, której autorem jest Danuta Mika z Rybnika okazała się najlepsza w ogólnopolskim konkursie „Innowacyjna osłona okienna”. Jego organizatorem był portal crowdsourcingowy sprinet.pl oraz firma Vertex, czołowy producent osłon okiennych w Polsce.

 

Firma Vertex, informując o konkursie skorzystała z platformy sprinet.pl. To innowacyjne narzędzie, które działa w oparciu  o crowdsourcing, czyli „burzę mózgów” społeczności zaangażowanej w rozwój określonej organizacji. Konkurs był skierowany do studentów w całej Polsce. Jego głównym celem było wyłonienie najlepszego projektu osłony okiennej, która stanie się produktem firmy Vertex. Prace nadesłane na konkurs można zobaczyć na portalu sprinet.pl.

 

Ocena prac konkursowych nastąpiła w 2014 roku. Komisja ekspertów za najlepszą propozycję uznała pracę „Pepitkowe Puzzle” autorstwa Danuty Miki z Rybnika. Gratulujemy! Uroczyste przekazanie nagrody głównej w kwocie 2500 zł odbędzie się 10 lutego br. w siedzibie firmy Vertex. Wkrótce fotorelacja z tego wydarzenia. 

Realizacja: Logito sp. z o.o.
SPRINET POLSKA Sp. z o.o.
35-111 Rzeszów
ul. Legionów 31
Projekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje – inwestujemy w Waszą przyszłość
Serwis sprinet.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies), czyli małych plików umieszczanych na komputerze użytkownika, podczas przeglądania stron www. Ciasteczka używane są do zapisywania informacji w celach reklamowych oraz funkcjonalnych. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.