Crowdsourcing - Sprinet.pl
Logowanie
Wyszukiwanie zaawansowane

Potrzebujesz pomocy ?

 

Problemy, które wydają się nas przerastać, można często rozwiązać w całkiem prosty sposób. Trzeba tylko zrobić pierwszy krok.

 

Zapraszamy do naszego działu Pomocy.

 

 

 

 

Jesteś tutaj: Strona główna CrowdsourcingArtykułyProjekt „Maskotka dla firmy Marcel”

Artykuły

Projekt „Maskotka dla firmy Marcel”

06-06-2014

Rozpoczął się ogólnopolski konkurs na projekt maskotki dla firmy przewozowej Marcel. Autor najlepszej propozycji otrzyma nagrodę główną w kwocie 1000 PLN oraz podwójny bilet na dowolną trasę realizowaną przez przewoźnika. Konkurs trwa na platformie crowdsourcingowej sprinet.pl.

 

Projekt pod nazwą ,,Maskotka dla firmy Marcel” ma charakter otwarty i jest skierowany do wszystkich osób pełnoletnich. – Do udziału w konkursie zachęcamy sympatyków komunikacji, motoryzacji i transportu. Swoje propozycje mogą zgłaszać również osoby z umiejętnościami plastycznymi. Ważny jest pomysł, kreatywność i ciekawe spojrzenie na temat  – mówi Aneta Chmielarska z firmy Marcel.

 

Ideą konkursu jest opracowanie projektu maskotki – gadżetu, który będzie wdrożony w przyszłości do realizacji. Dodatkowym elementem jest nadanie nazwy maskotce, tak by kojarzyła się z profilem działalności firmy. – Prace konkursowe mogą mieć charakter grafiki, rysunku, szkicu, a nawet gotowej maskotki. Nagrodą główną jest tysiąc złotych oraz podwójny bilet na dowolną trasę realizowaną przez nasza firmę. Dodatkowo przyznamy nagrody wyróżnienia w postaci zestawów firmowych gadżetów – powiedziała Aneta Chmielarska.

 

Uczestnicy konkursu zobowiązani są do zamieszczenia własnego projektu w postaci graficznych wizualizacji, w formacie JPEG na stronie: marcel.sprinet.pl. Zalogowani użytkownicy mogą komentować propozycje, poddać je ocenie lub zagłosować na nie. Użytkownicy platformy za pomocą głosowania wybiorą najlepsze ich zdaniem 10 projektów, które zostaną ocenione przez Komisję Konkursową.

 

Projekt trwa do 10 listopada 2014 r. Następnie organizator powoła komisję konkursową, która dokona oceny nadesłanych prac, wybierając najlepszą propozycję. Konkurs ,,Maskotka dla firmy Marcel” upubliczniono na platformie sprinet.pl. – Jest to innowacyjne narzędzie  do realizacji projektów biznesowych i społecznych. Działa w oparciu o crowdsourcing, czyli „burzę mózgów” społeczności zaangażowanej w rozwój określonej organizacji. W ten sposób pozwala wygenerować najlepsze propozycje i rozwiązania  – wyjaśnia Rafał Żmuda z firmy Sprinet Polska.

 

Link do projektu: https://marcel.sprinet.pl/maskotka-dla-firmy-marcel

 

Realizacja: Logito sp. z o.o.
SPRINET POLSKA Sp. z o.o.
35-111 Rzeszów
ul. Legionów 31
Projekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje – inwestujemy w Waszą przyszłość
Serwis sprinet.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies), czyli małych plików umieszczanych na komputerze użytkownika, podczas przeglądania stron www. Ciasteczka używane są do zapisywania informacji w celach reklamowych oraz funkcjonalnych. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.