Crowdsourcing - Sprinet.pl
Logowanie
Wyszukiwanie zaawansowane

Potrzebujesz pomocy ?

 

Problemy, które wydają się nas przerastać, można często rozwiązać w całkiem prosty sposób. Trzeba tylko zrobić pierwszy krok.

 

Zapraszamy do naszego działu Pomocy.

 

 

 

 

Jesteś tutaj: Strona główna CrowdsourcingWolne pomysłyBunkier Trzesiecki

Wolne pomysły

117
1
118

Bunkier Trzesiecki

Opublikowany 02.04.2015 08:30:34 przez sapik.
100% z 119 głosów oddano na tak 119 117 1
   Szczecinecki B-Werk to jeden z największych bunkrów Wału Pomorskiego, który przyciąga nie tylko miłośników turystyki militarnej, lecz także wszystkich zainteresowanych historią. Bunkier znajduje się na szczecineckiej trasie turystyczno-historycznej „Fortyfikacje Wału Pomorskiego”. Dawniej Bunkier Trzesiecki blokował przesmyk między jeziorem Trzesiecko i Wielimie, obecnie schron B-Werk to znane już w regionie Muzeum Wału Pomorskiego i II Wojny Światowej. W środku wiernie odtworzono elementy konstrukcyjne obiektu oraz  zgromadzono ciekawy materiał ekspozycyjny dotyczący umocnień Wału Pomorskiego oraz historii II Wojny Światowej. Na terenie B- Werk odbywają się również cyklicznie rekonstrukcje militarne, które przyciągają tłumy widzów.
Status: nowy (30.06.2015 12:35:40)
0 [0]    
bimbambom
Szkoda, że kolega nie dodał swojej propozycji bezpośrednio do projektu. Myślę, że takie obiekty mają swoich fanów i więcej osób mogłoby zagłosować na bunkier.
Realizacja: Logito sp. z o.o.
SPRINET POLSKA Sp. z o.o.
35-111 Rzeszów
ul. Legionów 31
Projekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje – inwestujemy w Waszą przyszłość
Serwis sprinet.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies), czyli małych plików umieszczanych na komputerze użytkownika, podczas przeglądania stron www. Ciasteczka używane są do zapisywania informacji w celach reklamowych oraz funkcjonalnych. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.