Crowdsourcing - Sprinet.pl
Logowanie
Wyszukiwanie zaawansowane

Potrzebujesz pomocy ?

 

Problemy, które wydają się nas przerastać, można często rozwiązać w całkiem prosty sposób. Trzeba tylko zrobić pierwszy krok.

 

Zapraszamy do naszego działu Pomocy.

 

 

 

 

rss

Pomysły

0
0
0

Jeśli Niemcy byliby najwyższymi ludźmi na świecie, jak byś to udowodnił?

Opublikowany 04.07.2013 12:42:03 przez magda_142.
pytanie zadane kandydatowi na stanowisko product marketing manager w firmie HP
5
4
9

talent marzia gaggioli

Opublikowany 19.06.2013 19:21:43 przez haxley.
Włoszka śpiewająca... po polsku piosenkami własnego autorstwa tworzonymi "ze słuchu". Marzia jest Włoszką, nie zna naszego języka, ale nie przeszkodziło jej to nagrać kilku utworów po polsku, np. "Jestem tutaj", "Słońce świeci" i "Wróć do mnie". Wokalistka sama pisze teksty piosenek i komponuje, mimo iż nie ma wykształcenia muzycznego. Co ciekawe w swoim repertuarze "piosenkarka" ma już 970...
3
1
4

Podkarpacki Stół Śniadaniowy

Opublikowany 03.06.2013 14:33:42 przez bialo-zielona.
Myślę, że ciekawym pomysłem jest stworzenie stołu szwedźkiego z tradycyjnymi, polskimi przysmakami. Ostatnio można spotkać takie wiejskie stoły na weselach i przynajmniej w mojej rodzinie zawsze cieszą się dużą popularnością. Widzę tam pachnące wędliny, wiejski chleb, biały ser, kiszone ogórki, kiszoną kapustę, czy grzybki z polskiego lasu itp.
Realizacja: Logito sp. z o.o.
SPRINET POLSKA Sp. z o.o.
35-111 Rzeszów
ul. Legionów 31
Projekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje – inwestujemy w Waszą przyszłość
Serwis sprinet.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies), czyli małych plików umieszczanych na komputerze użytkownika, podczas przeglądania stron www. Ciasteczka używane są do zapisywania informacji w celach reklamowych oraz funkcjonalnych. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.