Crowdsourcing - Sprinet.pl
Logowanie
Wyszukiwanie zaawansowane

Potrzebujesz pomocy ?

 

Problemy, które wydają się nas przerastać, można często rozwiązać w całkiem prosty sposób. Trzeba tylko zrobić pierwszy krok.

 

Zapraszamy do naszego działu Pomocy.

 

 

 

 

Jesteś tutaj: Strona główna CrowdsourcingWolne pomysłyWarszawska Starówka

Wolne pomysły

0
0
0

Warszawska Starówka

Opublikowany 24.06.2015 12:27:13 przez zdrowamarchewka.
0% z 0 głosów oddano na tak 0 0 1
Stare Miasto w Warszawie – najstarszy ośrodek miejski Warszawy będący zwartym zespołem architektury zabytkowej, przeważnie z XVII i XVIII wieku o średniowiecznym układzie zabudowy, otoczone pierścieniem murów obronnych z XIV–XVI wieku. Ma rynek rozmieszczony na planie prostokąta.

2 września 1980 roku Stare Miasto w Warszawie zostało umieszczone na liście światowego dziedzictwa UNESCO i był to 30. wpis. Warszawska Starówka znalazła się na tej liście jako przykład niemal kompletnej rekonstrukcji.
Status: nowy (24.06.2015 12:27:13)
0 [0]    
wmumart
konserwacja to nie pjelegnacja wszystkiego awybortego co zdrowe i naprawa tego co konieczne. Zostawmy to o naprawde ma wartosc a reszte wyburzmy i postawmy nowoczesne ale w tradycyjnym stylu budownictwo zachowajmy respekt i szacuken i szanujmy srodowisko i samych siebie bo to co robia obecni konserwatorzy to walka o pomniki stalinowskie i kompletna glupota niszczaca zarwono historie jak i srodwisko
Realizacja: Logito sp. z o.o.
SPRINET POLSKA Sp. z o.o.
35-111 Rzeszów
ul. Legionów 31
Projekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje – inwestujemy w Waszą przyszłość
Serwis sprinet.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies), czyli małych plików umieszczanych na komputerze użytkownika, podczas przeglądania stron www. Ciasteczka używane są do zapisywania informacji w celach reklamowych oraz funkcjonalnych. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.