Crowdsourcing - Sprinet.pl
Logowanie
Wyszukiwanie zaawansowane

Opis kategorii

 

 

media / wydawnictwa / poligrafia

Tagi: film, gazeta, reklama

Pomysły

4
1
5

Jak powstał film Harry Potter i Insygnia Śmierci

Film zza kulisowy przedstawiający produkcję Harry Potter i Insygnia Śmierci.
9
1
10

Jeden z najleprzych komików XXI wieku

Opublikowany 17.07.2013 09:48:55 przez haxley.
Czy uważasz ze Benny Hill jest jednym z najleprzych komików XXI wieku ?
12
1
13

Kulisy reklamy Opla z naszymi piłkarzami

Błaszczykowski, Lewandowski i Piszczek, czyli gwiazdy Borussi i najnowszej reklamy Opla Astry w zakulisowym wydaniu. Warte, warte, warte... :)
5
1
6

Making Of Skyfall

Kulisy powstawania scen do filmu Skyfall. W roli głównej oczywiście James Bond, którego zagrał Daniel Craig. W filmie nie zabrakło scen mrożących krew w żyłach. 
0
0
0

Marcebusik

Profil: Marcel Opublikowany 27.06.2014 14:58:30 przez mprucnal.
Marcebusik- to stworek który uwielbia podróżować. Może być maskotką w samochodziku MARCEL lub bez.  Stworek  który jest w jaskrawych kolorach tak jak BUSY  firmy Marcel które łatwo zobaczyć z daleka. 
33
1
34

Piotr Żyła w roli głównej

Reklama paluszków Beskidzkich z Piotrem Żyłą:)
1
0
1

Prometeusz

Profil: Biuro Festiwalowe IMPART 2016 Opublikowany 26.04.2013 12:44:53 przez impart.
PROMETEUSZ spektakl akrobatyczno-taneczny IMPART, ul. Mazowiecka 17 Kanwą przestawienia jest antyczny mit o Prometeuszu, który za pomocą wykradzionego bogom ognia budzi w ludziach rozum, myślenie, kreatywność, pasje i zainteresowanie światem. Niezadowolony z obrotu spraw Zeus posyła na ziemię Pandorę z puszką pełną ludzkich trosk, chorób i lęków. Pandora uwodzi brata Prometeusza (jego intelektualne przeciwieństwo) i namawia do otwarcia puszki, uwalniając na świat...
0
2
2

Rozmiar...

Moja kolezanka dostała takie pytanie na rozmowie kawalfikacyjnej: " Jaki rozmiar stanika pani nosi? " - pracowawca był mężczyzną.
5
0
5

Sześć... razy Głogowiec

Opublikowany 17.09.2013 18:44:19 przez neooen.
http://www.neooen.bloog.pl Inwestycja w markę ( ex’Libris ® neogen ) który reprezentuje.  Zbiór  dokumentów, materiałów , informacji o miejscowości  Głogowiec.  Napisanie książki o wszystkich miejscowościach z tej nazwy w Polsce. Zorganizowanie planu objazdowego  trasy sześciu  miejscowości  z tej nazwy Głogowiec. Wydanie przewodnika z ekologicznego papieru
5
4
9

talent marzia gaggioli

Opublikowany 19.06.2013 19:21:43 przez haxley.
Włoszka śpiewająca... po polsku piosenkami własnego autorstwa tworzonymi "ze słuchu". Marzia jest Włoszką, nie zna naszego języka, ale nie przeszkodziło jej to nagrać kilku utworów po polsku, np. "Jestem tutaj", "Słońce świeci" i "Wróć do mnie". Wokalistka sama pisze teksty piosenek i komponuje, mimo iż nie ma wykształcenia muzycznego. Co ciekawe w swoim repertuarze "piosenkarka" ma już 970...
Realizacja: Logito sp. z o.o.
SPRINET POLSKA Sp. z o.o.
35-111 Rzeszów
ul. Legionów 31
Projekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje – inwestujemy w Waszą przyszłość
Serwis sprinet.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies), czyli małych plików umieszczanych na komputerze użytkownika, podczas przeglądania stron www. Ciasteczka używane są do zapisywania informacji w celach reklamowych oraz funkcjonalnych. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.