Crowdsourcing - Sprinet.pl
Logowanie
Wyszukiwanie zaawansowane

Potrzebujesz pomocy ?

 

Problemy, które wydają się nas przerastać, można często rozwiązać w całkiem prosty sposób. Trzeba tylko zrobić pierwszy krok.

 

Zapraszamy do naszego działu Pomocy.

 

 

 

 

Częste pytania

Jak działa Sprinet?

05-04-2013
a gdybyś tak mógł wybierać pieniądze z bankomatu bez plastikowej karty, albo w swojej ulubionej kawiarni dostawał darmowe ciastko z okazji urodzin?... Ile tego typu pomysłów wpada Ci do głowy każdego dnia? Zrób z nich użytek - Zostań członkiem Sprinet.pl

Co to jest pomysł?

26-03-2013
Pomysł to nic innego jak obraz w głowie, myśl lub zbiór myśli, które motywują nas do wykonania jakiejś czynności. Pomysł może być efektem spontanicznego przebłysku, długotrwałego myślenia i planowania jak również tak zwanej burzy mózgów.

Jak dodać pomysł?

25-03-2013
Każdy użytkownik serwisu ma możliwość zgłaszania swoich pomysłów, które mogą być komentowane, poprawiane i oceniane.

Jak oceniać pomysły?

24-03-2013
Oceniasz i jesteś oceniany! Dzięki dostępnym narzędziom badawczym każdy użytkownik może łatwo i szybko dostać informację na temat swojego pomysłu. Internauci wyrażają opinie biorąc udział w ankietach, sondach, publikując komentarze, a także oddając głos.

Co to są wolne pomysły?

22-03-2013
Wolne pomysły są nieprzypisanymi do żadnej firmy ani organizacji propozycjami użytkowników serwisu Sprinet.pl. Mogą one przybrać formę sugestii, inicjatywy lub konkretnej oferty.

Jak obserwować interesujący nas pomysł?

21-03-2013
Jeśli dany pomysł zainteresował Cię szczególnie i chcesz być z nim na bieżąco dodaj go do obserwowanych!

Co to jest projekt?

21-03-2013
Projekt może dotyczyć rozwiązania konkretnego problemu bądź poddaniu ocenie użytkowników tworzonego przez klienta nowego produktu lub usługi.

Co to są rangi userów ?

29-10-2012
W serwisie Sprinet.pl każdy jest wyjątkowy! Możesz nie tylko zdobyć uznanie, ale także nawiązać współpracę z dużymi i szanowanymi markami. Dodaj skrzydeł swojej karierze i wspinaj się po drabinie naszego serwisu!

Jak wystawić komentarz?

23-10-2012
Każdy zalogowany użytkownik serwisu Sprinet.pl ma możliwość wyrażania swojej opinii na temat opublikowanych projektów bądź pomysłów za pomocą komentarza.

Co to są zagadnienia?

23-10-2012
Zakładka zagadnienia, umieszczona w górnym menu prezentuje zbiór najczęściej wyszukiwanych i najbardziej popularnych haseł.
Realizacja: Logito sp. z o.o.
SPRINET POLSKA Sp. z o.o.
35-111 Rzeszów
ul. Legionów 31
Projekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje – inwestujemy w Waszą przyszłość
Serwis sprinet.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies), czyli małych plików umieszczanych na komputerze użytkownika, podczas przeglądania stron www. Ciasteczka używane są do zapisywania informacji w celach reklamowych oraz funkcjonalnych. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.