Crowdsourcing - Sprinet.pl
Logowanie
Wyszukiwanie zaawansowane
Jesteś tutaj: Strona główna Profil użytkownikahaxley l.Komentarze użytkownika
Projekt Pomysł Treść komentarza
Nieszablonowa rozmowa kwalifikacyjna - konkurs na najbardziej nieszablonowe pytanie, jakie zadano na rozmowie kwalifikacyjnej Czy jest Pani osobą wierzącą i czy jest Pani zwolenniczką bicia dzieci ? w niektórych branżach się pojawia , tak samo jak posiadanie dzieci
- Brak - Pytanie rekrutacyjne @haxley: OWOC dla WYBRANYCH
- Brak - Pytanie rekrutacyjne Karambola bo brzmi znajomo ale nikt nie wie co to jest i jak się to je. Bo fajnie wygląda a po przekrojeniu super gwiazdka w dodatku smaczna i zdrowa.
- Brak - zęby dobrze że marker nie miał być szczoteczką :)
- Brak - Do spagetti no przecież że widelec :)
- Brak - Samochód może to rozmowa dotycząca pracy na szrocie ;)
- Brak - oczywiste Ciekawe, o pracę w jakiej branży chodziło ? ;)
- Brak - Rano zawsze brakuje ci czasu? jak zaoszczędzić cenne minuty ? Kup Sobie zegar 3 minuty extra http://collabcubed.com/2011/06/23/on-time-wall-clock/ Z takim zegarem na pewno zdążymy na każde spotkanie!
- Brak - Rano zawsze brakuje ci czasu? jak zaoszczędzić cenne minuty ? PRODUKTY WIELOZADANIOWE Rano nakładasz krem, serum, bazę, podkład i filtr? A mogłabyś to wszystko zastąpić kremem BB lub CC. Podobnie z pomadką i różem. Zamiast miliona kosmetyków zainwestuj w produkty, które pełnią kilka funkcji i zaoszczędź sporo czasu!
- Brak - Rano zawsze brakuje ci czasu? jak zaoszczędzić cenne minuty ? OGARNIJ SIĘ Poświęć jedno popołudnie na poukładanie wszystkich kosmetyków. Pogrupuj je zgodnie z przeznaczeniem: szminki osobno, cienie osobno.
- Brak - Rano zawsze brakuje ci czasu? jak zaoszczędzić cenne minuty ? PRYSZNIC NA ZAPAS Chcesz urwać z porannej krzątaniny piętnaście minut? Weź prysznic wieczorem.
- Brak - Oszczędne używanie wody Zbierasz kropelki deszczu http://thedesignhome.com/2011/02/pure-raindrop-rainwater-harvesting-system/ Sprytny sposób na oszczędzanie wody i pieniędzy. Oryginalny zbiornik na wodę deszczową - design i ekologia w jednym! Rewelacyjny pomysł i ładna realizacja. Co wy na to?
Nieszablonowa rozmowa kwalifikacyjna - konkurs na najbardziej nieszablonowe pytanie, jakie zadano na rozmowie kwalifikacyjnej Wybór dotykowy
- Brak - Jeden z najleprzych komików XXI wieku zdecydowanie TAK :)
- Brak - Lepsze.. nic się nie równa cieplutkiej bułeczce z masełkiem :)
- Brak - Jazda rower górą !!!
- Brak - Pokój zdecydowanie stolik, biurka są dla małych dzieci , a nastolatki to prawie dorośli
- Brak - Gazeta zdecydowanie kolorowa :) to tak jak pytać jaki telefon jest lepszy , czarno-biały czy kolorowy
- Brak - talent marzia gaggioli wow
Realizacja: Logito sp. z o.o.
SPRINET POLSKA Sp. z o.o.
35-111 Rzeszów
ul. Legionów 31
Projekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje – inwestujemy w Waszą przyszłość
Serwis sprinet.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies), czyli małych plików umieszczanych na komputerze użytkownika, podczas przeglądania stron www. Ciasteczka używane są do zapisywania informacji w celach reklamowych oraz funkcjonalnych. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.