Crowdsourcing - Sprinet.pl
Logowanie
Wyszukiwanie zaawansowane
Jesteś tutaj: Strona główna Profil użytkownikaJolanta B.Komentarze użytkownika
Projekt Pomysł Treść komentarza
Szlakiem Zabytków Ciekawej Architektury Zamek Krzyżtopór w Ujeździe (plus zdjęcia) Pokazywany dzisiaj w "Dzień dobry TVN",okazały,piękny i zjawiskowy.
Szlakiem Zabytków Ciekawej Architektury Cerkiew św. Jana Teologa w Chełmie Piękny zabytek,wizytówka Chełma,zachęcam do wstąpienia w trakcie wizyty w tym mieście.Wspaniałe wnętrze,można w spokoju podziwiać.
Szlakiem Zabytków Ciekawej Architektury Twierdza Zamość Twierdza jest naprawdę godnym uwagi miejscem,tajemniczym i intrygującym,zachęca samym wyglądem do poznania swojej historii.
Szlakiem Zabytków Ciekawej Architektury Pałac Małachowskich w Nałęczowie Nałęczów to miasto uzdrowisk i sanatoriów,znajduje się w nim park,który kryje niejedno interesujące miejsce,w tym właśnie ten pałac.
Szlakiem Zabytków Ciekawej Architektury Zamek królewski w Sandomierzu Gorąco polecam wizytę w Sandomierzu,urocze i bardzo ciekawe miasto.
Szlakiem Zabytków Ciekawej Architektury Zamek w Owieśnie (woj.dolnośląskie) Robi imponujące wrażenie z lotu ptaka,szkoda że zostało z tego zamku tylko tyle...
Szlakiem Zabytków Ciekawej Architektury Zamek w Krakowie na Wawelu Naprawdę imponująca budowla,wspaniała atrakcja turystyczna Krakowa,a wszystko to w otoczeniu wody.
Szlakiem Zabytków Ciekawej Architektury KATEDRA WE FROMBORKU Bardzo dużo głosów przybywa codziennie,ciekawe...nie wzbudza to podejrzeń u organizatorów?
Szlakiem Zabytków Ciekawej Architektury KATEDRA WE FROMBORKU Jak możliwe,że od 29 kwietnia ten zabytek tak dużo głosów zdobył??
Szlakiem Zabytków Ciekawej Architektury Kościół Św. Józefa w Zabrzu Robi wrażenie,piękny.
Szlakiem Zabytków Ciekawej Architektury Pałac Lubomirskich zw. Radziwiłłowskim w Lublinie Pałac mieści się w centrum Lublina,obecnie znajdują się tam wydziały Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej.Często studenci w czasie przerw przesiadują przy fontannie mieszczącej się na placu Litewskim.Bardzo ładne otoczenie i super miejsce do wypoczynku i spędzenia czasu.
Szlakiem Zabytków Ciekawej Architektury Zamek Czocha Wczoraj w wiadomościach, na którejś z popularnych stacji tv podawano,iż zamek Czocha jest także miejscem spotkań fanów "Harry'ego Pottera.Podobno tak się spodobał fanom trylogii o młodocianym czarodzieju,że zorganizowali zbiórkę pieniędzy na zakup zamku: "Brytyjski „The Telegraph” informuje, że wraz z końcem lutego miłośnicy Harry’ego Pottera rozpoczęli zbiórkę pieniędzy, mającą na celu zorganizowanie w listopadzie 2015 r. kolejnego larpu w dolnośląskim zamku Czocha. Koszt organizacji imprezy w tym roku wycenili oni na 50 tys. dolarów." Zamek rzeczywiście robi imponujące wrażenie i furorę wśród zagranicznych przyjaciół.
Szlakiem Zabytków Ciekawej Architektury Zamek,wieża Ariańska w Wojciechowie Ciekawe,malownicze miejsce,potężna wieża w środku wsi,obecnie spełnia funkcje kulturalno-turystyczne,interesujące muzeum kowalstwa.Często tez miejsce to jest wykorzystywane do sesji plenerowych ślubnych,ale nie tylko.Robi wrażenie zwłaszcza o zmroku,górując nad Wojciechowem,jak również z lotu ptaka.
Szlakiem Zabytków Ciekawej Architektury Pałac w Kozłówce Miejsce godne zwiedzenia,klimatyczne,ciekawe,tajemnicze.Lubelszczyzna może być dumna z posiadania takich miejsc.
Szlakiem Zabytków Ciekawej Architektury Zamek w Kazimierzu Dolnym Kazimierz Dolny to bardzo tajemnicze miasto,wabi turystów malowniczymi widokami i atrakcjami w postaci zamku,baszty,góry Trzech Krzyży,klimatycznego rynku i szeregu innych miejsc,w tym także kościołów.Płynąca zaraz obok Wisła dodaje uroku i pozwala zapomnieć się na chwilę,oddać swoim myślom i zadumie.Spacery wzdłuż niej zwłaszcza wieczorem są niesamowite,można wsłuchać się w szum wody i delektować chwilą.Można także skorzystać z rejsów statkami,które cumują przy brzegu i kuszą swym imponującym wyglądem.
Szlakiem Zabytków Ciekawej Architektury Zamek w Lublinie Gorąco polecam zwiedzenie zamku,wspaniałe miejsce,niesamowita panorama Lublina,ciekawe muzeum,godne zobaczenia i poznania.Zamek pięknie się prezentuje o zachodzie słońca,wizytówka miasta Lublin,przyciąga turystów i zachęca do poznania swojej historii.
Nieszablonowa rozmowa kwalifikacyjna - konkurs na najbardziej nieszablonowe pytanie, jakie zadano na rozmowie kwalifikacyjnej Ubranie do pracy Spodnie:-)
Nieszablonowa rozmowa kwalifikacyjna - konkurs na najbardziej nieszablonowe pytanie, jakie zadano na rozmowie kwalifikacyjnej Jaka piosenka najlepiej oddaje twoje nastawienie do pracy? "Znowu w życiu mi nie wyszło..."
- Brak - Lepsze.. kromka ciepłego jeszcze,chrupiącego,wiejskiego chleba
Nieszablonowa rozmowa kwalifikacyjna - konkurs na najbardziej nieszablonowe pytanie, jakie zadano na rozmowie kwalifikacyjnej Czy jest Pani osobą wierzącą i czy jest Pani zwolenniczką bicia dzieci ? A jaka to miałaby być praca,że rozmowa zaczęła się od takiego pytania?
Nieszablonowa rozmowa kwalifikacyjna - konkurs na najbardziej nieszablonowe pytanie, jakie zadano na rozmowie kwalifikacyjnej Gdybyś był programem Microsoftu, który byś wybrał? Word:-)
Nieszablonowa rozmowa kwalifikacyjna - konkurs na najbardziej nieszablonowe pytanie, jakie zadano na rozmowie kwalifikacyjnej Wybór Półdotykowy:-D
- Brak - Do spagetti Widelec.
"SMAK REGIONU - TAK JAK W DOMU". Zgłoś swoje ulubione danie! Pierogi z jagodami na słodko Super,smaki dzieciństwa!
Nieszablonowa rozmowa kwalifikacyjna - konkurs na najbardziej nieszablonowe pytanie, jakie zadano na rozmowie kwalifikacyjnej Wyjaśnij pojęcie „baza danych" w trzech zdaniach, aby zrozumiał to 8-latek. Ja też jestem ciekawa odpowiedzi,bo sama nie miałabym pojęcia jak to wytłumaczyć.
- Brak - Mleko Dobre z tym zsiadłym;-)
- Brak - Pokój Też uważam,że i biurko i stolik byłoby ok,biurko do odrabiania lekcji,stolik gdy ktoś nastolatka odwiedzi,żeby było na czym postawić szklanki czy talerz z ciastkami.
- Brak - Co wolicie?? Tramwaj droższy,ale nie trzeba się zastanawiać,gdzie go przypiąć pod pracą.
- Brak - Jeden z najleprzych komików XXI wieku Jasne że tak.
- Brak - Rano zawsze brakuje ci czasu? jak zaoszczędzić cenne minuty ? Przygotuj sobie ubranie dzień wcześniej,rano wstajesz i wkładasz,a nie zastanawiasz się kwadrans, co na siebie włożyć i dlaczego akurat to, co chcesz jest nieuprasowane:-D
Realizacja: Logito sp. z o.o.
SPRINET POLSKA Sp. z o.o.
35-111 Rzeszów
ul. Legionów 31
Projekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje – inwestujemy w Waszą przyszłość
Serwis sprinet.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies), czyli małych plików umieszczanych na komputerze użytkownika, podczas przeglądania stron www. Ciasteczka używane są do zapisywania informacji w celach reklamowych oraz funkcjonalnych. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.