Crowdsourcing - Sprinet.pl
Logowanie
Wyszukiwanie zaawansowane
Jesteś tutaj: Strona główna Profil użytkownikaMarian L.Komentarze użytkownika
Projekt Pomysł Treść komentarza
Szlakiem Zabytków Ciekawej Architektury Cmentarz ewnagelicki w Czernicach XIX/XX wiek. Gratuluję inicjatywy dla lokalnej społeczności - celem zachowania od zapomnienia tej nekropolii.
Szlakiem Zabytków Ciekawej Architektury Ruiny Fabryki Benzyny Syntetycznej - Muzeum Historyczne Skarb Odtworzone wizualizacje pokazują jak ogromną była ta inwestycja.
Szlakiem Zabytków Ciekawej Architektury Podziemna Trasa Turystyczna "Kopalnia Węgla" w Nowej Rudzie Podoba mi się!
Szlakiem Zabytków Ciekawej Architektury Zamek w Bobolicach Podsumowując - czyli warto by osoby prywatne były właścicielami obiektów zabytkowych. Pasja i pieniądze przynoszą efekt - co widać w Bobolicach. Gratuluję!
Szlakiem Zabytków Ciekawej Architektury Zamek książąt Sułkowskich w Bielsku-Białej Zamek ciekawie wpisuje się w architekturę miasta - otoczony przez sąsiadujące z nim budynki i kamienice. Interesująco to wygląda z lotu ptaka.
Szlakiem Zabytków Ciekawej Architektury Zamek w Owieśnie (woj.dolnośląskie) Wow! Kiedyś to musiał ten zamek wyglądać! Nie mogę zrozumieć, jak to się dzieje, że przetrwał wieki historii, ostatnią wojnę bez uszczerbku, a zniszczenia dokonali nasi, i to niedawno bo 50-60 lat do tyłu. W głowie się nie mieści. Smutne to.
Szlakiem Zabytków Ciekawej Architektury rewitalizacja "Małachowianki" - zabytkowych budynków dawnej Kolegiaty św. Michała i Kolegium Jezuitów w Plocku Ciekawe połączenie kościoła z funkcją szkoły. Po raz pierwszy takie widzę.
Szlakiem Zabytków Ciekawej Architektury Pałac w KOPICACH (piękny) Oglądając inne zdjęcia tego obiektu odnalazłem informację, że pałac w Kopicach był określany również „pałacem na wodzie”. Potwierdzają to fotografie, gdyż praktycznie z trzech stron otoczony był rozległymi stawami. Dla ciekawych podaję linka do zdjęć: http://dortmund4.wix.com/schloss-koppitz#!archiwum/cyaq
Szlakiem Zabytków Ciekawej Architektury Zamek Grodno w Zagórzu Śląskim Przeglądając zdjęcia - powiem - interesujący obiekt!
Szlakiem Zabytków Ciekawej Architektury Zamek w Lublinie Zamek w Lubinie NOCĄ [!!!] wow robi wrażenie - miałem możliwość zobaczenia kilku ujęć w necie, ale na żywo musi wyglądać 3xlepiej. Pozdrowienia dla Lublina :]
Szlakiem Zabytków Ciekawej Architektury Zamek w Baranowie Sandomierskim Po remoncie – zmiany i chyba warto przyjechać – tak myślę. Prace trwały 5 miesiące i wydano 2,5 miliona zł. Odnowiono dach [wymiana 6 000 dachówek nieźle], wymieniono okna w Galerii Tyl-manowskiej. Trwa jeszcze zmiana aranżacji w zamkowej zbrojowni, ale jest i ciekawostka, która ma przyciągać turystów! Na ternie tej XVI-wiecznej magnackiej rezydencji wystawią wydobytą z dna Wisły 12-metrową łodzią-dłubanką z drewna dębowego, wykonaną we wczesnym średniowieczu. Sezon turystyczny startuje w maju – jak będę przejeżdżał obok – zaglądnę.
Szlakiem Zabytków Ciekawej Architektury Zamek w Kazimierzu Dolnym Pobyt w zamku w Kazimierzu przywołuje w pamięci szkolne wycieczki. Był to jeden z celów podróży i przystanek na trasie. Pamiętam fajne widoki z murów zamkowych na miasto oraz Wisłę. Cieszę się, że po kilku latach obiekt ten po zakończeniu prac konserwatorskich ponownie udostępniono dla turystów. Od jesieni 2014 r. można już powrotem wejść zamek i basztę, które w nocy są efektownie podświetlone. Z chęcią powrócę do Kazimierza w tym roku, by z murów zamkowych podziwiać piękno tego miasta.
Realizacja: Logito sp. z o.o.
SPRINET POLSKA Sp. z o.o.
35-111 Rzeszów
ul. Legionów 31
Projekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje – inwestujemy w Waszą przyszłość
Serwis sprinet.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies), czyli małych plików umieszczanych na komputerze użytkownika, podczas przeglądania stron www. Ciasteczka używane są do zapisywania informacji w celach reklamowych oraz funkcjonalnych. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.