Crowdsourcing - Sprinet.pl
Logowanie
Wyszukiwanie zaawansowane
Jesteś tutaj: Strona główna Profil użytkownikaWojciech D.Komentarze użytkownika
Projekt Pomysł Treść komentarza
Szlakiem Zabytków Ciekawej Architektury Pałac Czartoryskich w Puławach Puławska Marina wieczorkiem bardzo romantycznie wygląda :0 spacerują tamtędy zakochane pary:)
Szlakiem Zabytków Ciekawej Architektury Zamek w Kazimierzu Dolnym Ja bym zaryzykował stwierdzenie, że tydzień czasu można by w Kazimierzu wczasować :) Lubelskie jest bardzo ciekawe!
Szlakiem Zabytków Ciekawej Architektury Zamek w Lublinie Kościół Trójcy Świętej - WARTO OBEJRZEĆ - nazywany Kaplicą Zamkową jest jednym z najcenniejszych i najciekawszych zabytków sztuki średniowiecznej w Polsce i w Europie. Na tyłach zamku!
Szlakiem Zabytków Ciekawej Architektury Zamek w Baranowie Sandomierskim Warto obejrzeć wnętrza.
Szlakiem Zabytków Ciekawej Architektury Pałac Biskupów Krakowskich Wstęp wolny w niedzielę.
Szlakiem Zabytków Ciekawej Architektury Kościół ewangelicko-augsburski p.w. Jezusa Żyjącego z 1829 r. Obok znajduje się Grota pod wezwaniem Wniebowzięcia NMP z 1945 r.
Szlakiem Zabytków Ciekawej Architektury Zamek królewski w Sandomierzu Gorąco polecam całą sandomierską starówkę!
Szlakiem Zabytków Ciekawej Architektury Obrotowy most kolejowy w Rybinie Śliczna jest ta ciuchcia wąskotorowa.
Szlakiem Zabytków Ciekawej Architektury Fontanna z grupą figuralną św. Jana Chrzciciela Obok znajduje się zrewitalizowany rynek z pięknym ratuszem.
Szlakiem Zabytków Ciekawej Architektury Kościół parafialny p.w. św. Jana Ewangelisty i Opatrzności Bożej w Bartągu Tam mają piękny zalew.
Szlakiem Zabytków Ciekawej Architektury Kościół pw. św. św. Filipa i Jakuba w Sękowej Jeśli ktoś lubi drewniane kościółki to będzie zadowolony.
Szlakiem Zabytków Ciekawej Architektury Kościół ewangelicko-augsburski pw. Dwunastu Apostołów Jezusa Chrystusa w Ozorkowie (woj. łódzkie) W Ozorkowie jest kilkadziesiąt zabytków, dlatego warto odwiedzić to miasto.
Szlakiem Zabytków Ciekawej Architektury Dom Mikołaja Kopernika Ekspozycja bardzo ciekawa.
Szlakiem Zabytków Ciekawej Architektury Bulwar Filadelfijski Polecam spacer Bulwarem Filadelfijskim o zachodzie słońca.
Szlakiem Zabytków Ciekawej Architektury Pałac w Mierzęcinie Trzygwiazdkowy hotel i piękne okolice - tydzień można spokojnie przenocować.
Szlakiem Zabytków Ciekawej Architektury Zespół pałacowo-parkowy w Młoszowej Do Młoszowej jest bardzo dobry dojazd PKP z Krakowa.
Szlakiem Zabytków Ciekawej Architektury Kościół parafialny pw. św. Wojciecha w Górze Puławskiej Do Góry Puławskiej najlepiej dojść piechotą z Puław przez most skąd jest piękny widok na Wisłę i marinę.
Szlakiem Zabytków Ciekawej Architektury Budynek młyna w Nowym Tomyślu Bardzo mili ludzie tam pracują, jak poprosicie to wpuszczą Was do środka.
Szlakiem Zabytków Ciekawej Architektury Kolegiata Bożego Ciała w Bieczu W Bieczu polecam obejrzeć Dom KRAMERA.
Szlakiem Zabytków Ciekawej Architektury Renesansowe kamieniczki w Tarnowie Zresztą widać bardzo ładny rynek na fotografiach załączonych do tekstu.
Szlakiem Zabytków Ciekawej Architektury Kościół ewangelicko-augsburski pw. Dwunastu Apostołów Jezusa Chrystusa w Ozorkowie (woj. łódzkie) Łódzkie jest bardzo bogate w takie zabytki.
Szlakiem Zabytków Ciekawej Architektury Dworzec kolejowy w Tarnowie Na dworcu Tarnowskim pachnie drewnem i nowością.
Szlakiem Zabytków Ciekawej Architektury Dom Mikołaja Kopernika Mikołaj, syn Mikołaja, z Torunia
Szlakiem Zabytków Ciekawej Architektury Krzywa Wieża Zapomniał ktoś dopisać, że chodzi o Toruń.
Szlakiem Zabytków Ciekawej Architektury Dom Mikołajowski w Tarnowie Na Zbylitkowską Górę również warto wstąpić, aby zobaczyć wojenne mogiły.
Szlakiem Zabytków Ciekawej Architektury Podziemna Trasa Turystyczna "Kopalnia Węgla" w Nowej Rudzie Świetna atrakcja dla dzieci!
Szlakiem Zabytków Ciekawej Architektury CERKIEW, ob. Kościół p.w. Narodzenia Najświętszej Marii Panny w Królowej Górnej Śliczna cerkiewka blisko Nowego Sącza.
Szlakiem Zabytków Ciekawej Architektury Cmentarz ewnagelicki w Czernicach XIX/XX wiek. Nie jest tak źle, widziałem cmentarze w gorszym stanie.
Szlakiem Zabytków Ciekawej Architektury Kołobrzeg - Ratusz W galerii bardzo dobra wystawa była pamiętam - jak odwiedzałem Kołobrzeg.
Szlakiem Zabytków Ciekawej Architektury Renesansowe kamieniczki w Tarnowie Cała starówka jest bardzo piękna.
Realizacja: Logito sp. z o.o.
SPRINET POLSKA Sp. z o.o.
35-111 Rzeszów
ul. Legionów 31
Projekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje – inwestujemy w Waszą przyszłość
Serwis sprinet.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies), czyli małych plików umieszczanych na komputerze użytkownika, podczas przeglądania stron www. Ciasteczka używane są do zapisywania informacji w celach reklamowych oraz funkcjonalnych. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.